Úvodní stránka > Fotogalerie > Akce roku 2009

Akce roku 2009

Dětský Karneval

V neděli 18.ledna 2009 proběhl v kulturním domě v Radíkově dětský karneval.Všechny děti si skvěle užily nedělní odpoledne s rodiči.Děti se dobře bavily při tanci i soutěžích.
Musíme poděkovat místním hasičům, kteří se postarali o pěkné odpoledne. Budeme doufat že příští rok bude stejná účast dětí i dospělích a nebo jěště větší.
Díky pořadatelům této podařené akce

karneval 2009 042[1].jpgkarneval 2009 046[1].jpgkarneval 2009 134.jpgkarneval 2009 098.jpg

Vítání

Vítání občánků v Radíkově

vítání

Golfový den

Den na golfu v Radíkově

Ani zima, studený vítr a zatažená obloha neodradily děti a zájemce o golfovou hru od návštěvy golfového hřiště v Radíkově. V sobotu 20. 6. tam pořádal Mikroregion Podlesí ve spolupráci s Obecním úřadem Radíkov a GC Radíkov Den na golfu.
Začátečníkům i pokročilým byl k dispozici trenér golfové hry. Pro děti byly připraveny soutěže a další doprovodný program - projížďka na voze taženém koněm, honička v pěně, kterou jim vyrobili hasiči z Radíkova. Děti byly za námahu odměněny sladkostmi, dospělí si pochutnali na uzených žebrech a kabanosu.
Poděkování patří všem, kteří se na této zdařilé akci podíleli.
Obecní úřad Radíkov

Příprava malých golfistů

pěnajízda na koňi

Soutěž v požárním útoku do kopce Radíkov u Olomouce 2009

V sobotu 27.6. 2009 se nesoutěžní družstvo z Radíkova zůčastnilo soutěže v požárním útoku do kopce v Radíkově u Olomouce.Tato akce se začíná stávat tradicí a naše družstvo se lepší každým rokem. Letos to bylo 5 místo ze 16 družstev.Doufám ,že se příští rok zůčastníme znova a ještě s lepším výsledkem.A taky konečně s družstvem žen, které budou mít chuť se zůčastnit.

velká radostjen ti nejlepšívýsledková listinacelkový pohled

O Pohár starosty obce Radíkov 2009

HrabůvkaMilenovPodhoříHranická Lůza

PohárySponzoři DiváciCena pro vítěze