Úvodní stránka > Aktuality > Divadelní hra Bezkontaktní ženy v KD Radíkov - neděle 18. března 2018

Divadelní hra Bezkontaktní ženy v KD Radíkov - neděle 18. března 2018

Datum konání:
18.3.2018

Zastupitelstvo obce Radíkov Vás všechny co nejsrdečněji zve na novou divadelní hru ze zemědělského prostředí BEZKONTAKTNÍ ŽENY, kterou pro vás přichystali členové divadelního spolku TYL Drahotuše.

!!! POZOR DŮLEŽITÉ !!!

HRA SE KONÁ JIŽ TUTO NEDĚLI 18. BŘEZNA OD 17 HODIN V SÁLE KULTURNÍHO DOMU.

Vstupné dobrovolné.
Drobné občerstvení zajištěno.

Pod plakátem naleznete stručný děj této hry.

divadlo_tyl_web.jpg

Někdo nepojmenovaný se pokouší převzít moc. Skupuje půdu a zemědělské podniky. Poslední malá farma, kde pracuje několik manželských párů, ještě odolává nátlaku a lukrativním nabídkám. Inženýrka Sisa, spolu s inseminátorem Edou, dokončuje převratný vynález, který může v konečném důsledku vyřešit výživu lidstva. Při pokusech se inseminátorovi náhodou podaří vyrobit jako vedlejší produkt zázračné afrodiziakum pro dobytek, drink „Sex on the chlív“. Lobbisté se nevzdávají a snaží se malou farmu všemožně poškozovat. Mají zájem hlavně o vynález, který nesmí spatřit světlo světa. Není totiž v zájmu jejich mecenášů, aby skončil hladomor na planetě. Všichni muži pracující na farmě postupně podléhají, zato ženy po vzoru antických hrdinek vezmou spravedlnost do vlastních rukou.