Obec Radíkov mikroregion Podlesí
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dotace

Dotace

 

Dotace 2014

Poděkování Olomouckému kraji 

Úprava veřejného prostranství okolo hasičské zbrojnice

logo Olomoucký kraj

Obec Radíkov provedla v roce 2014 úpravu veřejného 

prostranství okolo hasičské zbrojnice spočívající v opravě cesty, která slouží jako točna pro veřejnou dopravu autobusu.  Náklady na tuto opravu činily 533 715,49 Kč.

Tento projekt byl spolufinancován z příspěvku Olomouckého kraje z Programu na obnovu venkova Olomouckého kraje 2014 ve výši 250 000,-Kč.

Zastupitelstvo obce Radíkov děkuje Olomouckému kraji za poskytnutí příspěvku na „Úpravu veřejného prostranství okolo hasičské zbrojnice“, čímž došlo ke zlepšení atraktivnosti a dopravní obslužnosti daného místa.

 

Před realizací                                                                              Po realizaci 

před realizací  po realizaci

 

Dotace na pořízení záchranářského žebříků - příspěvek na vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje 2014 

Obec Radíkov provedla v roce 2014 nákup záchranářského žebříku pro zásahovou jednotku hasičů Radíkov v celkové hodnotě 20 143,-Kč.

Pro financování byl použit příspěvek Olomouckého kraje na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraj na rok 2014 ve výši 8 000,-Kč.

Zastupitelstvo obce Radíkov děkuje Olomouckému kraji za poskytnutí příspěvku na nákup záchranářského žebříku pro vybavení jednotek Sboru dobrovolných hasičů, čímž se zvýšila vybavenost a akceschopnost naší jednotky.

 

Dotace 2013logo Olomoucký kraj

Dotace na pořízení motorové pily- příspěvek na vybavení jednotek sboru dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje 2013

 

Obec Radíkov provedla v roce 2013 nákup motorové pily pro zásahovou jednotku hasičů Radíkov v celkové hodnotě 20 500,- Kč. Pro financování byl použit neinvestiční příspěvěk Olomouckého kraje ve výši 10 000,-Kč.

Zastupitelstvo Obce Radíkov děkuje Olomouckému kraji za poskytnutí příspěvku na nákup motorové pily pro vybavení JSDH, čímž se zvýšila vybavenost a akceschopnost naší jednotky.

 

Dotace 2012

Poděkování Olomouckému kraji

logo Olomoucký krajObec Radíkov pořídila v roce 2012 šest kusů zásahových přileb PabFire 04HT, pro zásahovou jednotku hasičů Radíkov v celkové hodnotě 27 590,- Kč. Pro financování byl použit neinvestiční příspěvek Olomouckého kraje ve výši 12000,- Kč.

Zastupitelstvo obce Radíkov děkuje Olomouckému kraji za poskytnutí příspěvku na nákup věcného vybavení JSDH čímž se zvýšila bezpečnost práce našich hasičů a akceschopnost naší jednotky.

dotace - zásahové přílby